Bosskie komentarze przy kawie #72

 

Wojny klonów?

Popularność Ilnura Zakarina rośnie w błyskawicznym tempie. Niektóre portale ekspresowo dołączyły Rosjanina do grona faworytów Giro, inne zapamiętale grzebią w jego przeszłości. A nasza sympatyczna twitterowa znajoma, Tanja, zwróciła naszą uwagę na zdumiewające podobieństwo.

Przyjrzyjcie się uważnie:

zakarin klon frooma

George Lucas to przewidział. May the Force be with you, George.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Polubił Szwajcarię

majka rRafał Majka, którego zwyżkująca forma zademonstrowana na szosach Romandii bardzo ucieszyła sympatyków kolarstwa w Polsce, najwyraźniej polubił krainę Wilhelma Tella.

Zapytany po zakończeniu wczorajszej czasówki o dalsze plany startowe zdradził, że w czerwcu wraca tu na Tour de Suisse, a w lipcu, wiadomo, Tour de France. Tourową polka dot shirt Rafał też polubił, a my nie mielibyśmy nic przeciwko temu, by przywiązał się do niej na dłużej. Zdajemy sobie sprawę, że to raczej karkołomna sprawa, bo głównym celem naszego górala będzie jednak pomoc Contadorowi. Nie życzymy, źle Alberto, a zwłaszcza żadnego bolesnego upadku, ale kto wie? Może wyścig znów tak się ułoży, że Rafał będzie mógł sobie trochę poszaleć.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

wiggo bbcAngielskie poczucie humoru

To może być lepsze od walki Mayweather – Pacquiao – tak zareklamował w wywiadzie dla BBC swój atak na Hour Record Bradley Wiggins. Wiggo opowiadał o właśnie zakończonym wyścigu, angielskiej publiczności i popularności sportów rowerowych, jako sposobu spędzania czasu. Miał też kilka ciepłych słów na temat swojego rywala, Alexa Dowsetta, i chwalił uzyskany przez niego rezultat.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Format lidera

Tinkoff na GiroSztab Tinkoff-Saxo „wypuścił” mocno oczekiwaną fotkę ze składem rosyjskiej ekipy na Giro d’Italia. Wielkich zaskoczeń nie ma. Obecność w składzie Romana Kreuzigera była już awizowana wcześniej. Spodziewano się, że Tinkov będzie wolał wykorzystać go jeszcze przed czerwcowym wyrokiem CAS.

Zdjęcia tego typu (panuje ostatnio taka moda) pozwalają nawet mniej zorientowanym rozeznać się w hierarchii danego zespołu. Najbardziej wysunięty to lider (Contador), najbliżej niego najważniejsi pomocnicy (Basso i Kreuziger). Im kto dalej od lidera, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie często wypychał sobie kieszenie licznymi bidonami i batonami.

southeast lider

 

Na zdjęciu Tinkoff-Saxo lider prezentuje się stosunkowo skromnie. Co z niego za lider? – mógłby zauważyć ktoś, kto wcześniej przyjrzał się prezentacji „girowego” składu teamu Southeast.

To jest dopiero lider. Słońce Karpat się chowa.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

A propos słońca. Wylazło w końcu zza chmur i może weźmie się uczciwie do roboty.

boss